INTER-TEAM, importer i dystrybutor części motoryzacyjnych, jedna z największych firm w branży, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do pracy w Olsztynie kandydatów na następujące stanowiska:

19 stycznia 2011, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Kierownik Handlowy
Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: OLSZTYN

Zakres obowiązków:
• Kreowanie działań sprzedażowych oraz kierowanie zespołem handlowym
• Tworzenie i rozwój działu sprzedaży
• Wyznaczanie i egzekwowanie krótko- i średnioterminowych planów sprzedaży
• Aktywny udział w procesie sprzedaży, budowanie relacji z klientami
• Rozwijanie sprzedaży asortymentu dostępnego w ofercie firmy

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie
• Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
• Umiejętność dobrej organizacji pracy
• Zdolności organizacyjne, umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań
• Wysoka kultura osobista i dobra prezencja
• Dokładność i sumienność

Oferujemy:
• Odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Pracę w młodym zespole
• Szansę zdobywania praktycznych umiejętności
• Stabilną pracę w miłej atmosferze
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Samochód służbowy, telefon komórkowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na poniższy adres bądź mailem:

Dział Kadr
INTER-TEAM Sp. z o.o.
ul. Białołęcka 233, 03-253 Warszawa

praca@inter-team.com.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko i wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".